Kamera-lehden myyntipisteitä

Kamera-lehti löytyy useimmista Lehtipisteistä ympäri maan. Katso lähin myyntipiste tästä.

Kamera-lehden Osto-Opasta (nro 3-4/2012) myyvät valokuvausalan
liikkeet järjestettynä postinumeron mukaan:

Telefoto Liisankatu 9 00170 Helsinki www.telefoto.fi
Kuvatapio Munkkivuori Raumantie 1 00350 Helsinki http://www.kuvatapio.com
Top Shot Luutnantintie 5 00410 Helsinki http://www.topshot.fi
Foto Tapio Tapiontori 3 02100 Espoo http://www.fototapio.fi/
Kuva-Rane Aleksin tori 04200 Kerava Kuva-Rane
Camera Shop Järnefeltinkatu 1 04400 Järvenpää http://www.camerashop.fi
Kassatalon Kuvapörssi Kauppalankatu 2 05800 Hyvinkää http://www.kpfoto.com
Kar-Foto Piispankatu 28 06100 Porvoo http://www.karfoto.fi
Valokuvausliike Foto-Par Ratakatu 9 10900 Hanko Foto-Par
Foto-Hevonoja Kauppakuja 2 14201 Turenki Foto-Hevonoja
Foto-Edustus Rautatienkatu 18 15110 Lahti
Kajaan Kuva Mikkola, Anjanpellontie 1 17200 Vääksy
Valokuvaamo Irma Kauppakatu 13 A 18100 Heinola http://www.valokuvaamoirma.com
Rajala Pro Shop, Turku Yliopistonkatu 13 20100 Turku http://www.rajalacamera.fi
Rajala Pro Shop, Pori Yrjönkatu 22 28100 Pori http://www.rajalacamera.fi
Foto-Irma Turuntie 3-5 32200 Loimaa http://www.foto-irma.fi/
Rajala Pro Shop, Tampere Hallituskatu 8 33200 Tampere http://www.rajalacamera.fi
Foto Oksala / Akaan Fotopalvelu Valtatie 7 37801 Toijala
Karvian Valokuvaamo Riskunkatu 1 39930 Karvia http://www.karvianvalokuvaamo.fi/
Villen Kuva Yliopistonkatu 17 40100 Jyväskylä http://www.villenkuva.fi
Valokuvausliike Nevalainen Keskuskatu 12 42100 Jämsä http://www.valokuvausliikenevalainen.fi
Valokuvausliike Anitan Kuva Keskustie 10 43500 Karstula http://personal.inet.fi/yritys/anitankuva
Foto-Arska Tmi Kylätie 35 58900 Rantasalmi http://www.elisanet.fi/fotoarska
Studio Fotocenter Pitkäkatu 43 65100 Vaasa http://www.studiofotocenter.fi/
Foto Jakobsson Kauppakeskus Kallen tori 67100 Kokkola http://www.foto-jakobsson.fi
Iisalmen Kuva-Studio Savonkatu 20 74100 Iisalmi http://www.iisalmenkuva-studio.fi
Valokuvaamo Risfoto Rautalammintie 20 77601 Suonenjoki
Foto Saarenheimo Fototie 4 79600 Joroinen http://www.fototapsa.fi/
Helios Kuvamarkkinointi Piiroinen Koskikatu 5 80100 Joensuu http://www.helios.fi/joensuu/index.htm
Polvijärven Kuva-Soppi Polverintie 7 A 4 83700 Polvijärvi http://www.kuvasoppi.com/
Oulun Kuva Hallituskatu 26 90100 Oulu http://www.oulunkuva.fi
Filmikulma Keskuspuistokatu 5 94100 Kemi http://www.filmikulma.com
Sallan Kuvaamo Kuusamontie 7 98900 Salla